Javno savjetovanje o nacrtu Strategije upravljanja imovinom Općine Žakanje

15.11.2021

Objavljuje se javno savjetovanje o nacrtu upravljanja imovinom Općine Žakanje (u daljnjem tekstu: nacrt Strategije).

Javno savjetovanje će se održati u razdoblju od 15.11. do 15.12.2021. godine.

Za vrijeme trajanja savjetovanja, nacrt Strategije bit će izložen na javni uvid u Vijećnici Općine Žakanje, Žakanje 58, svakog radnog dana od 10,00 do 14,00 sati.

Uvid u nacrt Strategije u vrijeme trajanja javnog uvida moguć je i na službenoj web stranici Općine Žakanje http://www.opcina-zakanje.hr/.

Očitovanja, primjedbe i prijedlozi na nacrt Strategije mogu se davati cijelo vrijeme tijekom savjetovanja, zaključno do 15.12.2021. godine

5. Način sudjelovanja sudionika u savjetovanju je slijedeći:

-       građani i udruge sudjeluju u savjetovanju na način da imaju pravo pristupa na javni uvid u prijedlog nacrta Strategije, upućuju nositelju izrade odluke pisane primjedbe i prijedloge u roku određenom u ovoj objavi

Svi prijedlozi i primjedbe moraju biti čitko napisani i potpisani imenom i prezimenom, s adresom podnositelja i u roku dostavljeni na adresu Jedinstvenog upravnog odjela Općine Žakanje, Žakanje 58 ili na adresu e-pošte: procelnik@opcina-zakanje.hr – u protivnom se neće uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.

Nacrt Strategije upravljanja imovinom Općine Žakanje

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju

Izvješće o provedenom savjetovanju_Strategija upravljanja imovinom