Javno savjetovanje o nacrtu Odluke o komunalnoj naknadi

28.10.2021

Objavljuje se javno savjetovanje o nacrtu Odluke o komunalnoj naknadi (u daljnjem tekstu: nacrt Odluke).

Javno savjetovanje će se održati u razdoblju od 28.10. do 28.11.2021. godine.

Za vrijeme trajanja savjetovanja, nacrt Odluke bit će izložen na javni uvid u Vijećnici Općine Žakanje, Žakanje 58, svakog radnog dana od 10,00 do 14,00 sati.

Uvid u nacrt Odluke u vrijeme trajanja javnog uvida moguć je i na službenoj web stranici Općine Žakanje http://www.opcina-zakanje.hr/.

Očitovanja, primjedbe i prijedlozi na nacrt Odluke mogu se davati cijelo vrijeme tijekom savjetovanja, zaključno do 28.11.2021. godine

Način sudjelovanja sudionika u savjetovanju je slijedeći:

-       građani i udruge sudjeluju u savjetovanju na način da imaju pravo pristupa na javni uvid u prijedlog nacrta Odluke, upućuju nositelju izrade odluke pisane primjedbe i prijedloge u roku određenom u ovoj objavi.

Svi prijedlozi i primjedbe moraju biti čitko napisani i potpisani imenom i prezimenom, s adresom podnositelja i u roku dostavljeni na adresu Jedinstvenog upravnog odjela Općine Žakanje, Žakanje 58 ili na adresu e-pošte: procelnik@opcina-zakanje.hr – u protivnom se neće uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.

Nacrt Oduke o komunalnoj naknadi

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju

Izvješće o provedenom savjetovanja_komunalna naknada