PRIJAVA ŠTETE OD PRIRODNE NEPOGODE

04.01.2021

Sukladno Zakonu, elementarnu nepogodu na području Općine Žakanje proglašava Karlovačka županija na prijedlog načelnika Općine Žakanje.

Da bi bili ispunjeni zakonski uvjeti za eventualno proglašenje elementarne nepogode na području Općine Žakanje, potrebna je preliminarna procjena štete prouzrokovana potresom.

Mole se svi mještani Općine Žakanje, da svu štetu na svojim objektima koja je nastala uslijed potresa  prijave do  07.01.2021. godine u prostorijama Općine Žakanje, na broj telefona 047/757-836 ili na e-mail adresu opcina.zakanje1@ka.t-com.hr . Kod prijave štete obavezno je popuniti i priložiti OBRAZAC PN