Oglas za prijem u službu u Jedinstveni upravno odjel Općine Žakanje, na radno mjesto: Komunalni redar - poljoprivredni redar

12.10.2020

Temeljem odredbe članka 28. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi ( NN 86/08, 61/11, 04/18, 112/19) pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Žakanje,  raspisuje Oglas za  prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Žakanje, na radno mjesto: Komunalni redar - poljoprivredni redar.

Oglas za prijem u u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Žakanje, na radno mjesto: Komunalni redar - poljoprivredni redar

Opis poslova, podaci o plaći, način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti

Privola

Obrazac izjave