Javna rasprava o prijedlogu Urbanističkog plana uređenja ugostiteljsko turističke zone Jurovo

05.12.2017

U postupku izrade i donošenja Urbanističkog plana uređenja ugostiteljsko- turističke zone Jurovo dana 06. prosinca započinje postupak Javne rasprave, te traje do 06. siječnja 2018. godine.

Javni uvid u Prijedlog UPU Jurovo za vrijeme trajanja javne rasprave, za sve zainteresirane osobe, osiguran je u Vijećnici Općine Žakanje, Žakanje 58, svakog radnog dana od 10,00 do 14,00 sati te na službenoj web stranici Općine Žakanje.

Javno izlaganje o Prijedlogu UPU Jurovo održat će se dana 11. prosinca 2017. godine u Vijećnici Općine Žakanje s početkom u 12,00 sati.

Pisana očitovanja (primjedbe, prijedlozi, mišljenja) na prijedlog UPU Jurovo mogu se za vrijeme trajanja javne rasprave u pisanom obliku predati u pisarnici Općine Žakanje ili dostaviti poštom na adresu Žakanje 58, 47276 Žakanje, ili dati usmeno na zapisnik za vrijeme javnog izlaganja.

Prijedlozi i primjedbe koji nisu dostavljeni u roku i nisu čitko napisani i potpisani imenom i prezimenom uz adresu podnositelja neće se uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.

Zaključak o utvrđivanju prijedloga UPU Jurovo

Sažetak za javnost_UPU_Jurovo