OTVORENJE NOVOUREĐENIH PROSTORA DJEČJEG VRTIĆA

20.04.2017

Sa svrhom zadovoljenja potreba u području ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja na području općine Žakanje, Općina Žakanje je prije punih 10 godina osnovala Dječji vrtić, te je tako postala jedno od prvih malih općina koje imaju vrtić. Interes za korištenjem usluga vrtića postepeno se povećavao, pa su smještajni kapaciteti postali nedostatni. Tako smo 2016. godine pokrenuli projekt proširenja vrtića. Sa dosadašnjih 150 m2, vrtić je proširen na još 150m2.

Službeno svečano otvorenje novouređenih prostora Dječjeg vrtića "Čarolija" upriličit će se prilikom proslave Dana Općine Žakanje koje će se održati 27. travnja 2017. godine s početkom u 11,00 sati.

Isto tako, dana 23. travnja 2017. godine s početkom u 16,00 sati održat će se druženje u novouređenim prostorima, a na koje ponosno pozivamo sve sumještane i sumještanke s obitelji.