Dugo očekivano polaganje kamena temeljca u Poslovnoj zoni Žakanje

02.07.2018

Sutra, 03. srpnja 2018. godine s početkom u 14,30 sati održat će se dugo očekivano svećano polaganje kamena temeljca za izgradnju pogona energane tvrtke Maksim Trade Energija i peletirnice tvrtke Bio Peleti Energija, u Poslovnoj zoni općine Žakanje.

Svečanom događaju nazočit će delegacija Kraljevine Norveške na čelu s premijerkom Ernom Solberg, te delegacija Vlade Republike Hrvatske na čelu s ministrom poljoprivrede Tomislavom Tolušićem i ministricom regionalnog razvoja i fondova europske unije Gabrijelom Žalac.

Investicija je to Norveškog društva Croatia REN AS čije dvije tvrtke Maksim Trade Energija i Bio Peleti Energija u Žakanje i dovode ovu veliku investiciju. Vrijednost investicije je 20 milijuna eura, a u budućnosti će zapošljavati 30 osoba.

Pozivnica