Općini Žakanje dodijeljena sredstva EU iz mjere 07 za financiranje izrade Strateškog plana razvoja turizma

02.05.2018

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju donijela je Odluku o prihvatljivosti za ulaganje u izradu Strateškog plana razvoja turizma Općine Žakanje.

Općini Žakanje je tako iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske iz Podmjere 7.1. »Sastavljanje i ažuriranje planova za razvoj općina i sela u ruralnim područjima i njihovih temeljnih usluga te planova zaštite i upravljanja koji se odnose na lokalitete Natura 2000 i druga područja visoke prirodne vrijednosti« provedba operacije 7.1.1. "Sastavljanje i ažuriranje planova za razvoj jedinica lokalne samouprave" dodijeljena ukupna potpora u iznosu od 103.750,00 kuna.